logo
dollar
euro

У Полтаві відмовляють учасникам АТО у виділені земельних ділянок, роздаючи їх чиновникам та бізнесменам

17:31 19.10.2017 eye 441

23 жовтня в ОКІА "Новини Полтавщини" відбулася прес-конференція керівників громадських організацій учасників АТО, зареєстрованих в області.

У ній взяв участь і Петро Ворона, який представляв ГО "Всеукраїнська спілка ветеранів "Братерство батальйону "Фенікс".

Темою обговорення стало виділення учасникам АТО  земельних ділянок. Незважаючи на законні підстави, місцева влада, зокрема, у  Полтаві, відмовляє учасникам АТО та їхнім родинам у першочерговому виділенні безоплатних земельних ділянок для індивідуального будівництва, мотивуючи це їхньою відсутністю. Разом з тим, депутати дружно голосують за виділення таких ділянок іншим категоріям громадян - зокрема, чиновникам і бізнесменам. Так у Полтаві із 948 заяв учасників АТО на отримання земельних ділянок органи місцевого самоврядування задовольнили лише 142.

Особливо обурив громадськість ганебний вчинок депутатів Київської та Ленінської районних у місті Полтаві рад, які на останніх сесіях голосували відповідно за виділення 29 та 38 ділянок. При цьому було відмовлено в отриманні ділянок відповідно 51 та 79 учасникам АТО.

Як зазначив Петро Ворона, ситуація із виділенням земельних ділянок у Полтаві свідчить про ігнорування міською владою питань соціального захисту учасників АТО, є поганим прикладом для інших місцевих рад, зумовлює соціальну напругу в місті. Він звернувся до журналістів місцевих ЗМІ з проханням  стати на захист учасників АТО.

Свою активну позицію щодо боротьби за права своїх бойових товаришів задекларували голова ГО "Братерство учасників антитерористичної операції Полтавщини" Віталій Турпітько, голова Полтавської обласної філії ГО "Товаристово ветеранів АТО" Дмитро Пономаренко, голова правління громадської спілки "Центр реабілітації учасників бойових дій" Валерій Каспіч, інші керівники громадських ветеранських організацій.


Наверхнаверх