logo
dollar
euro

Усі підрозділи УДМС України в Полтавській області працюватимуть у день виборів

8:57 24.10.2015 eye 352

З метою забезпечення виборчих прав громадян під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області інформує.

Всі територіальні підрозділи міграційної служби області у жовтні працюватимуть додаткові дні.

Зокрема, 24 та 25 жовтня (субота та неділя)  зможуть звернутися до районного підрозділу міграційної служби за місцем проживання з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України, тимчасових посвідчень  громадянина України, вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України по досягненню 25- чи 45- річного віку.

Громадянам слід уважно перевірити свій основний документ – паспорт громадянина України. А саме, переконатися, що документ у доброму стані, здійснена вклейка фото при досягненні відповідного віку, змінено паспорт у зв’язку зі зміною прізвища, проставлене місце реєстрації тощо. Якщо документ з якихось причин став непридатним для використання або власник загубив паспорт чи в нього його вкрали, необхідно терміново звернутися до територіального підрозділу міграційної служби за місцем проживання для поновлення документів. Громадянам, які нещодавно прийняті до громадянства України рекомендовано не зволікати з отриманням тимчасового посвідчення громадянина України.

Управління Державної міграційної служби в Полтавській області рекомендує звернутися на виборчі дільниці за місцем реєстрації для уточнення інформації щодо персональних даних, при собі мати паспорт громадянина України.

Щодо осіб, які мають статус внутрішньо переміщених, слід зазначити, що відповідно до частини третьої статті 30 Закону України «Про місцеві вибори», виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, в якому він проживає, участі у місцевих виборах не бере. Положення частини третьої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» щодо  можливості тимчасової зміни місця голосування виборця до цієї категорії осіб на місцевих виборах не застосовується.

Громадяни можуть отримати вичерпну інформацію щодо адрес територіальних підрозділів міграційної служби області та положень законодавства з питань громадянства та імміграції на веб-сайті Державної міграційної служби України: http://dmsu.gov.ua. Або отримати інформаційну консультацію, звернувшись на телефон гарячої лінії УДМС України в Полтавській області за номером: (05322) 51-02-45.


Автор: УДМС України в Полтавській області
Наверхнаверх