logo
dollar
euro

Під час осіннього призову 2015 року на строкову службу з Полтавщини мають піти 430 людей

16:13 23.10.2015 eye 391
Під час осіннього призову 2015 року на строкову службу з Полтавщини мають піти 430 людей

22 жовтня відбулося розширене засідання обласної призовної комісії, в якій взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Обговорювалась підготовка та проведення осіннього призову 2015 року на строкову військову службу.

Призову підлягають  молоді люди віком від 20 до 27 років, але фактично призиваються особи віком 20-25 років, від 25 до 27 років - якщо виявлять особисте бажання бути поновленим на обліку призовників.

Під час засідання комісії Олег Пругло зазначив, що ще не відбулися перші відправки у війська з обласного збірного пункту і на сьогоднішній день лише 3 тис. 600 чол. пройшло через районні (міські) призовні комісії, це 38% від тих, хто підлягає виклику. Занепокоєння викликає організація роботи таких призовних комісій:

1. Гадяцька районна призовна комісія - не пройдено комісію 77%;

2. Комсомольська міська призовна комісія - не пройдено комісію 77%;

3. Карлівська районна призовна комісія - не пройдено комісію 75%;

4. Лубенська міська призовна комісія - не пройдено комісію 71%;

5. Миргородська міська призовна комісія - не пройдено комісію 69%.

6. Котелевська районна призовна комісія - не пройдено комісію 66%.

На строкову військову службу з Полтавської області призову підлягають 430 чол. Із них: Збройні Сили України - 205 чол., Національна гвардія України - 185 чол., Державна служба спеціального транспорту - 40 чол. В області створені, відповідно до розпоряджень районних державних адміністрацій, районні (міські) призовні та медичні комісії, які розпочали свою роботу з 1 жовтня 2015 року. З 1 вересня розпочали роботу районні (міські) призовні медичні комісії. Всього протягом призовної компанії заплановано викликати понад 9 тис. чол.

Призовник, який прийде до сьогоднішнього війська не буде білити бордюри та фарбувати траву. Він займатиметься бойовою підготовкою та вивченням озброєння проходитиме службу тільки на правобережній України. До проведення антитерористичної операції вони залучатися не будуть, - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки обласного військового комісара підполковник Едуард Бородай.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року № 58 перед початком проходження строкової служби майбутнім бійцям виплачуватиметься військовим комісаріатом допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат - 2756 грн.


Автор: За інформацією сайту Полтавської ОДА

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх