logo
dollar
euro

У Полтаві передрукують всі бюлетені для виборів у міськраду

12:47 23.10.2015 eye 301
У Полтаві передрукують всі бюлетені для виборів у міськраду

"Опора" заявляє, що в Полтаві через технічну помилку будуть передруковані всі 237 тисяч бюлетенів для виборів у міськраду. Про це повідомляє УНІАН.

За словами прес-секретаря громадянської мережі  "Опора" Дар'ї Черкашиної, 22 жовтня громадські спостерігачі побачили на стенді офіційних матеріалів Полтавської виборчої комісії зразок виборчого бюлетеня з надрукованою помилкою: замість "олтавська міська організація політичної партії "Совість України" у бюлетені зазначено "Полтавська обласна організація політичної партії "Совість України".

За словами Черкашиної, в комісії сказали, що вже помітили помилку, подякували за сигнали і роблять все можливе, щоб встигнути передрукувати бюлетені до дня голосування. Прес-секретар "Опори" також повідомила, що, за інформацією комісії, бюлетені зараз друкують цілодобово.

Згідно з даними державного реєстру виборців, Полтавська міська виборча комісія передала в три районних виборчих комісії (Ленінського, Київського та Октябрського районів Полтави) 237 003 виборчих бюлетеня.


Наверхнаверх