logo
dollar
euro

У списках "Совісті України" – майже половина керівників освітніх закладів Полтави, а в міськраду партія просуває лише фізрука ПТУ

18:26 23.10.2017 eye 662
У списках "Совісті України"  – майже половина керівників освітніх закладів Полтави, а в міськраду партія просуває лише фізрука ПТУ

У списку з 85 кандидатів до Полтавської облради від партії "Совість України", де першим кандидатом нинішній міський голова Олександр Мамай, 25 – керівники закладів освіти Полтави, з них 19 – директори шкіл.

У списку з 43 кандидатів до Октябрської райради Полтави від "Совісті" – 17 керівників освітніх закладів, з них 7 директорів шкіл. Серед 37 кандидатів від цієї партії до Київської райради таких 13, з них 6 – директори шкіл. До Ленінської райради кандидують із 35 "совісних" тільки 6, з яких 4 – директори шкіл.

Із огляду на те, що директори шкіл здебільшого фігурують  одночасно у списку до райради і до облради, загальна кількість керівників освітніх закладів Полтави, які йдуть місцеві вибори  від "Совісті України" становить 42 особи.

За даними міського управління освіти, у Полтаві 51 дошкільний та 47 загальноосвітні навчальні заклади  комунальної власності.

У "найрибнішу" з рад – міську, де приймаються найважливіші для Полтави та її освітян рішення, керівників освітніх закладів чомусь Мамай з командою не взяв. Туди з освітян від партії кандидує тільки   вчитель фізкультури ДПТНЗ "Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги" № 21.


Автор: Використана інформація із сайту www.cvk.gov.ua
Наверхнаверх