logo
dollar
euro

У Гребінківському районі знищили інфікованих африканською чумою тварин і запровадили карантин

5:46 22.10.2017 eye 366

22 жовтня о 16.00 на вул. Гребінки в с. Короваї Гребінківського району в домогосподарстві гр. Н., стався падіж поголів’я свиней – з 16 свиней загинуло 9.

Біоматеріали були  направлені до Державного науково-дослідницького інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. 22 жовтня їх дослідження підтвердили, що причиною загибелі свиней стала африканська чума.

Працівники районної ветеринарної медицини  умертвили безкровним способом решту 7 свиней, що залишались в господарстві  гр. Н. Туші усіх 16 інфікованих тварин спалені.

Проведено засідання Гребінківської районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, де прийнято рішення про оголошення про створення  3-х кілометрової карантинної зони захисту на території с. Короваї та 20 кілометрової зони нагляду.

Силами Короваївської сільської ради проводиться облаштування карантинної зони двома ветеринарно-міліцейськими постами. Контроль за ходом виконання робіт здійснює оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області на чолі з начальником Головного управління Віктором Дейнегою.


Автор: За інформацією ГУ ДСНС України у Полтавській області
Наверхнаверх