logo
dollar
euro

У Миргороді кандидати Сиверини пропонують пільгові продукти

20:41 21.10.2017 eye 620
У Миргороді кандидати Сиверини пропонують пільгові продукти

20 жовтня у місті Миргород Полтавської області спостерігач Громадянської мережі ОПОРА виявив соціальний магазин з однойменною назвою партії Всеукраїнського об’єднання "Громада" в якому на пільгових умовах продаються продукти.

У приміщенні розміщені плакати із зображенням кандидатів на місцевих виборах Сиверина Олександра (політична партія ВО "Батьківщина") та Сиверин Валентини (політична партія ВО "Громада").

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував порушення пункту 4 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори", де зазначено, що "забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатного або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг".

На правопорушення він викликав міліцію. Як тільки працівники правоохоронних органів прибули, спостерігач на місці написав заяву та дав пояснення згідно якого закону зафіксоване порушення. Наразі про подалі дії міліції спостерігач ОПОРИ слідкує, аби дізнатись про результати.

ОПОРА зазначає, що Сиверин Валентина балотується до Миргородської міської ради від політичної партії ВО "Громада" та йде першою у списках. Олександр Сиверин – кандидат до обласної ради від политічної партії ВО "Батьківщина".

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИта Мапі порушень "Місцеві вибори 2015". Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток "Місцеві вибори" для Android.


Автор: Громадянська мережа ОПОРА у Полтавській області
Наверхнаверх