logo
dollar
euro

Полтавщина – серед лідерів за кількістю "перефарбованих" регіоналів у списках нових партій

7:18 23.10.2015 eye 293

Народний депутат Андрій Левус у Фейсбук сьогодні розповів про результати, ініційованої ним  операції "Фарбований лис" із збору інформації про фарбованих лисів – екс-регіоналів, що намагаються пролізти в нову владу у списках різних політичних сил.

Нардеп написав: "Протягом 10 днів громадські активісти та експерти поіменно виявляли людей, які правдою і вірою служили Януковичу, а зараз перефарбувались в інші кольори, і йдуть у списках патріотичних партій. Наведу дані з 11 проаналізованих областей. Цифри дуже сумні. Ми нарахували 330 фарбованих лисів, що рвуться до обласних рад Одеської, Хмельницької, Сумської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Полтавської областей. Херсонська область є лідером по кількості фарбованих лисів серед кандидатів до нової місцевої влади. Їх тут 54 ("Наш край"-20, БПП-8 "Відродження"-18, і по одному від "Свободи" та "Укропу"). Друге та третє "почесні" місця займають Полтавщина та Кіровоградщина, 43 та 41 фарбованих лисів відповідно.

Щодо партій. Коли я попросив громадськість поділитися даними щодо "колишніх", думав, що найбільшими за кількістю регіоналів будуть "Наш край", або "Відродження". Вони мають 102 та 57 фарбованих лисів в списках проаналізованих областей відповідно, в той час, коли БПП пропустив до себе 120 таких елементів. Отже, на жаль, саме президентська партія стала лідером нашого антирейтингу фарбованих лисів. Дуже прикро, що партія, яка в усіх можливих медіа нагадує про Майдан та боротьбу з агресором, про реформи і життя по- новому пропускає в свої списки "старих", колишніх поплічників Януковича.

Патріотичному виборцю слід бути уважними - дивитись не на лише на партійні бренди а й на прізвища та вивчати персональну історію кожного з них. Добре, що виборчий закон дає можливість обирати серед різних висуванців від однієї партії.

Ось антирейтинг партій, які прихистили в себе екс-регіоналів. (11 областей, рівень облрад)

1.БПП - 120

2. Наш край - 102

3. Відродження - 57

4. ВО "Батьківщина" - 26

5. Аграрная партія - 12

6-7. Укроп і Свобода, по 1.

Також велика кількість екс-регіоналів в різних місцевих проектах на кшталт "Довєряй дєлам", Морська партія, "Нові обличчя" тощо".

А за цим лінком ви знайдете ПОІМЕННІ списки фарбованих лисів кандидатів до облрад та міськрад обласних центрів у згаданих областях.


Наверхнаверх