logo
dollar
euro

Одіозний Ілля Кива, проти прийняття якого до лав МВС виступали полтавці, очолить Департамент протидії наркозлочинності

20:13 23.10.2017 eye 1127
Одіозний Ілля Кива, проти прийняття якого до лав МВС виступали полтавці, очолить Департамент протидії наркозлочинності

Кадрова політика Арсена Авакова не перестає дивувати. Сьогодні, 22 жовтня,  міністр внутрішніх справ України повідомив про призначення Іллі Киви головним "наркоборцем" країни, повідомивши  про розформування Управління протидії незаконному обігу наркотиків. Про це повідомляє перс-служба МВС.

"На цей проект, який ми будемо робити разом із зарубіжними експертами - за найкращими лекалами  моделей зарубіжних поліцейських служб, які протидіють наркозлочинності, призначив сьогодні Іллю Киву. Упевнений – він точно впорається і з демонтажем колишньої структури, і з енергійною роботою в новій", – зазначив Арсен Аваков.
"Перенавантаження почалось! Досить боротися, прийшов час знищувати!"  - прокоментував своє призначення Кива, ділиться 112.ua.

До цього Ілля Кива працював на посаді заступника начальника УМВС України в Херсонській області, до цього – на такій же посаді у Донецькій.

Почалася міліцейська кар’єра у Полтаві, де його спробували призначити командиром батальйона "Полтавщина", але це викликало обурення як бійців, так і полтавців. Зокрема, Юрій Бублик рік тому, у жовтні 2014 у Фейсбук писав: "… присвоєння звання майора та призначення на посаду керівника батальйону "Полтавщина" Іллі Киви, особи із незакритою судимістю (зараз рішення по його справі апелюється прокуратурою), яка жодного дня не служила у збройних силах, має інвалідність ІІ групи по загальному захворюванню з діагнозом "розлад особистості по постійному типу, посттравматична епілепсія" і тому визнана непридатною до військової служби, не знімається з порядку денного. Громадськість хотіла би почути аргументацію таких призначень. А можливо, Кива у зоні АТО здійснить ряд видатних подвигів і це реабілітує його перед громадою. У всякому разі, Бог йому суддя, а час все розставить на свої місця".

На жаль, незрозуміле кар’єрне зростання Киви триває.


Наверхнаверх