logo
dollar
euro

Причиною загибелі трьох дітей на Полтавщині став увімкнений кип’ятильник

23:58 22.10.2017 eye 175

Трагедія сталася 16 жовтня близько 15.00 в селі Байрак Диканського району.

Попередньою перевіркою встановлено, що троє дітей спали у дальній кімнаті будинку. Двері помешкання були зачинені. Батьки у цей час знаходилися на території домогосподарства. Коли дорослі зайшли до будинку, побачили дим та тіла малюків. Дітей негайно винесли на двір, викликали швидку медичну допомогу, міліцію та службу надзвичайних ситуацій, але малюків врятувати не вдалося.

Під час огляду місця події правоохоронці виявили увімкнутий у розетку електричний кип’ятильник з проводами у розплавленому стані. За попередньою версією слідства, саме цей електроприлад і став причиною задимлення та загибелі малюків.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки). Покарати винних можуть  обмеженням чи позбавленням волі  терміном  від двох до п’яти років.


Автор: За інформацією ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх