logo
dollar
euro

Харків’яни здобули найбільше перемог на полтавському "Острів скарбів-2013"

12:37 30.07.2013 eye 411
Харків’яни здобули найбільше перемог на полтавському "Острів скарбів-2013"

У дитячому оздоровчому таборі "Маяк" в селі Головач з 26 по 28 відбувся фестиваль Полтавської області з інтелектуальних ігор "Острів скарбів-2013", організований Полтавським обласним клубом інтелектуальної творчості "Що? Де? Коли?" та управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

В ньому взяли участь більше 120 розумників із Полтави області, а також гості з Дніпропетровська, Донецька, Києва, Луганська, Маріуполя, Одеси, Санкт-Петербурга, Сум та Харкова, - пише http://kharkov.bodo.ua/.

Учасники фестивалю змагались у турнірах "Що? Де? Коли?", "Брейн-ринг", "Своя гра", "Трійка" та "Чорна шкатулка" і квесті "Пошук скарбу". Найбільше перемог здобули харків’яни. Команда "Від гвинта – Брати По Фазі" виграла турніри "Що? Де? Коли?" та "Чорна шкатулка", посіла друге місце з "Брейн-рингу" та "Трійки", вдало пройшла інтелектуальний квест та отримала скарб фестивалю. Офіційна "Своя гра" принесла перемогу гравцю цієї команди Вадиму Даньку, друге місце посів Сергій Дігтяр (Кременчук), а третє – Олексій Винокуров (Донецьк). Вадим Данько виграв також "Свою гру" на тему "Птахи", другим у цьому конкурсі став Дмитро Башук (Харків), третьою – Тетяна Яковлєва (Київ). "Своя гра" на тему "Посмішка Веселого Роджера" виявилася вдалою для Максима Євланова (Харків), Сергія Алексєєнка (Кременчук) та Юрія Четверикова (Харків), які посіли перше, друге та третє місця відповідно.

Переможцями "Трійки" стали гравці команди "Зычъ" з Донецька. "Брейн-ринг" виграли "Примати" з Дніпропетровська, які посіли друге місце в "Що? Де? Коли?". Третіми в "Брейн-ринзі" стали донецької гравці команди "Номер 6" (Донецьк), а в "Що? Де? Коли?" – знавці команди "СКД" з Києва.

Оскільки полтавські гравці готували питання для фестивалю, краща команда нашого міста з інтелектуальних ігор – "Шанс" (капітан Ігор Пушко) – виступала на турнірі з "Що? Де? Коли?" у неповному складі під назвою "Шансоджаз" та посіла 10 місце з 20 команд.


Наверхнаверх