logo
dollar
euro

Призначення житлових субсидій: запитання – відповіді

0:23 22.10.2017 eye 213

Як враховується при визначенні розміру субсидії дохід особи, яка навчається заочно і не працює?
- Для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах; осіб, призваних на строкову військову службу), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді (з 01.09.2015 – 1378 грн.).

Чи впливає на право отримання субсидії майно, отримане у спадщину або як дарунок, якщо вартість цього майна перевищує 50 тис. грн.?
- Субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.
Майно, отримане у спадщину або як дарунок, не впливає на право отримання субсидії.


Автор: Директор Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Корнієнко Л. В.
Наверхнаверх