logo
dollar
euro

Начальнику управління Полтавського міськвиконкому звинувачують у зловживанні службовим становищем та підробці документів

11:49 20.10.2017 eye 248

Посадовець підписав акт приймання виконаних робіт по об’єкту «Водозабезпечення сіл Лісок та Лісок-2» із завищеними обсягами робіт з улаштування трубопроводу.

У результаті таких дій підрядник, яким виступало одне із полтавських приватних товариств, незаконно отримало понад 100 тис. грн. бюджетних коштів. Це було встановлено досудовим розслідуванням.

Наразі правоохоронними органами області цблму посадовцю, начальнику одного з управлінь Полтавського міськвиконкому, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України (зловживання службовим становищем та підроблення офіційних документів). Підозру повідомлено у рамках кримінального провадження, досудове розслідування в якому проводить слідче управління органів внутрішніх справ області, а процесуальне керівництво – прокуратура області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.


Наверхнаверх