logo
dollar
euro

Кандидату у мери Полтави Ковальчуку не дали "посудитися" з головою ОДА

9:20 21.10.2015 eye 641
Кандидату у мери Полтави Ковальчуку не дали "посудитися" з головою ОДА

Позовна заява кандидата на посаду міського голови обласного центру Полтавським окружним адміністративним судом залишена без розгляду.

19 жовтня кандидат на посаду міського голови м. Полтави Ковальчук Василь Григорович звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до голови Полтавської обласної державної адміністрації Головка Валерія Анатолійовича. Позивач, зокрема, хотів, щоб дії суб'єкта владних повноважень – голови Полтавської обласної державної адміністрації Головка Валерія Анатолійовича були визнані протиправними і такими, що розцінюються як застосування адміністративного ресурсу під час підготовки і проведення місцевих виборів.

Ковальчук свої вимоги обґрунтував тим, що Валерій Головко порушив законо, взявши 21 вересня року участь у  брифінгу  Андрія Матковського, котрий є кандидатом на посаду міського голови обласного центру від Полтавської міської організації партії "Солідарність" – Блок Петра Порошенка".  Ковальчук також вважає протиправними дії голови ОДА, які мали місце при відкритті логістичного центру 3 жовтня, що полягали у відкритій агітації за Матковського Андрія Всеволодовича.

Позовна заява пана Ковальчука залишилась без розгляду, адже позивач звернувся до суду 10 жовтня й оскаржував протиправні дії відповідача, які мали місце 21 вересня та 3 жовтня. З огляду на те, що позовна заява подана з пропуском процесуальних строків звернення до суду, ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 20 жовтня 2015 року вона була залишена без розгляду.


Автор: За інформацією Полтавського окружного адміністративного суду
Наверхнаверх