logo
dollar
euro

До уваги підприємств, установ, організацій та закладів, які здійснюють відповідні реабілітаційні заходи

7:24 19.10.2015 eye 125

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції запрошує взяти участь у конкурсних торгах із закупівлі послуг з психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції за бюджетною програмою.

Заходи щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО необхідно проводити в кожному регіоні. Відповідні послуги необхідно надати найбільшій кількості учасників АТО. Послуги мають бути максимально доступними для них, в тому числі й територіально.

Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати у тому числі волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи, які відповідають вимогам до учасників конкурсу (відповідають кваліфікаційним критеріям, мають необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі).

Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації розміщені на веб-сайті Служби www.dsvv.gov.ua  та будуть розміщені на веб-порталі «Державні закупівлі».

Додаткову інформацію щодо участі в торгах потенційні учасники можуть отримати у Відділі соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації за тел. (044) 281-08-31 або зробивши запит на електронну адресу [email protected].

Ніхто не повинен залишатися байдужим! Просимо всіх хто відповідає вимогам конкурсу, взяти участь у конкурсних торгах.


Наверхнаверх