logo
dollar
euro

Дільничний міліціонер у Полтаві разом із спільниками відбирав нерухомість у старих та немічних

1:38 23.10.2017 eye 251

Працівниками прокуратури Полтавської області та відділу внутрішньої безпеки ДВБ МВС України затримано дільничного інспектора одного з райвідділів міліції Полтави. Йому повідомлено про підозру в шахрайстві в співучасті з іншими особами, а також зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 та ч. 2 ст. 364 КК України).

У п’ятницю, 16 жовтня, Октябрським районним судом міста Полтави за клопотанням прокурора міліціонеру обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

"Правоохоронець, використовуючи своє службове становище, сприяв 2 своїм спільникам (мешканцям Полтави) у здійсненні шахрайських дій щодо осіб похилого віку, недієздатних та соціально незахищених верств населення, що полягали у протиправному заволодінні об’єктами нерухомості (квартирами, будинками) або коштами від їх реалізації", - повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури області Денис Ковінько.

Наразі встановлено 4 епізоди, але слідство ще триває. Двом спільникам було повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 190 КК України кількома місяцями раніше.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх