logo
dollar
euro

Засуджено чоловіка, який влітку погрожував гранатами міському голові Комсомольська

17:17 16.10.2015 eye 178

У липні 2015 року громадянин С., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив сварку в приймальні Комсомольського міського голови та намагався залякати присутніх застосуванням гранат. Громадянин С. був затриманий, а вибухові пристрої вилучені. Наразі судом йому вже призначене покарання.

Військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням громадянина С. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України.

Комсомольський міський суд Полтавської області за вчинення вищевказаних кримінальних правопорушень та з урахуванням пом’якшуючих обставин та особи обвинуваченого призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки.

Досудовим розслідуванням установлено, що у лютому 2015 року громадянин С., проходячи службу у лавах Збройних Сил України в зоні проведення антитерористичної операції, придбав дві бойові гранати, які надіслав по пошті за місцем свого фактичного проживання в Полтавську область.


Автор: За інформацією прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України
Наверхнаверх