logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА подивився на стан об’єктів, що будуються державним коштом

16:02 16.10.2015 eye 252

Про результати оглядин Валерій Головко написав у Фейсбук:

"Об'їхали три об'єкти, добудова та реконструкція яких здійснюється коштом Державного фонду регіонального розвитку. Інспектували стан виконання робіт у лабораторному корпусі обласного протитуберкульозного диспансеру в Полтаві, реконструкцію блоку № 1 Горбанівського геріатричного пансіонату та Диканської гімназії імені М. В. Гоголя. Необхідні кошти будівельники отримали, всі об'єкти мають бути закінчені до кінця цього року. Так, будівельні роботи в протитуберкульозному диспансері виходять на фінішну пряму. Будівельники виконують штукатурні роботи в коридорах, у всьому корпусі вони виконані на 80%. Розводка системи опалення зроблена у всій будівлі, очікується поставка радіаторів опалення. Окрім того, до відкриття лабораторного корпусу буде реконструйовано під'їзну дорогу, що веде до протитуберкульозного диспансеру. Наступна інспекція об'єктів запланована на 30 жовтня".

Прес-служба Полтавської  ОДА повідомила, в цьому році протитуберкульозного диспансера на його добудову було виділено понад 67 мільйонів гривень.

У  Горбанівському геріатричному  пансіонаті  наразі триває утеплення будівлі корпусу № 1. Будівельні роботи виконує ТОВ "Будгазконсалтинг". З фонду регіонального розвитку виділено понад 3,3 мільйони гривень, з обласного бюджету - понад 2,1 мільйон.

У Диканьці на одному із блоків гімназії імені Миколи Гоголя зводять новий дах. Фактично його потрібно було ремонтувати ще 5 років тому. Проте коштів не виділяли, а тепер після того, як 3-ий блок гімназії накриють дахом, доведеться робити капітальний ремонт в усіх його приміщеннях. З Державного фонду регіонального розвитку цього року виділено  понад 1 мільйон гривень, співфінансування з місцевого бюджету Диканської райдержадміністрації - 119,906 тис. грн.


Наверхнаверх