logo
dollar
euro

Полтавський обласний прокурор представив свого нового зама – земляка-херсонця

12:53 22.10.2017 eye 720

У п’ятницю, 16 жовтня, прокурор Полтавської області Сергій Попов представив колективу прокуратури області свого заступника – старшого радника юстиції Валерія Хараїма. На посаду він призначений наказом Генерального прокурора України 13 жовтня цього року.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області й наводить факти біографії нового працівника обласної прокуратури:

Валерій Віталійович Хараїм народився у 1969 році в с. Новопавлівка Великоолександрівського району Херсонської області. У 1997 році закінчив Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого. Довгий час працював в органах прокуратури Херсонської області на різних посадах. Останнє місце роботи – прокурор третього наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, що сам нинішній обласний прокурор Сергій Попов був призначений на Полтавщину з посаду 1-го заступника прокурора Херсонської області.

Що ж до Валерія Хараїма, то є інформація, що в органах прокуратури він  не так вже й давно. Інтернет-видання «Прокурорська правда» пише, що пана Хараїм відносно нове обличчя для прокурорського відомства - в 2013 він працював на керівних посадах у структурі управління внутрішньої безпеки Херсонського облуправління Міністерства доходів і зборів, де прославився протистоянням з низкою місцевих податківців.

Однак робота на "злочинний режим Януковича" не завадила зробити йому кар'єру в постмайданній прокуратурі. У 2014 році Хараїма наказом генпрокурора Віталія Яреми був призначений начальником третього наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтримки держобвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справи Головного управління нагляду у кримінальному провадженні ГПУ.

У вільному доступі "Прокурорська правда" розшукала декларацію новопризначеного заступник прокурора Полтавської області за 2013 рік. Тоді доходи Хараїма були більш ніж скромні - він заробив всього 61 тисячі гривень, а його дружина - 25 000. У родини чиновника є квартира площею 58 м2, земельна ділянка площею 600 м2, дачний будиночок на 90м2 і гараж, де стоїть Mitsubishi Lancer 2007 року.

На жаль, на просторах Інернету знайшлася й інформація, яка кидає тінь на полтавського новопризначенця. Зокрема, видання «Херсоньска правда» у 2013 році писала про те, що, замість виконання своїх обов'язків співробітники відділу боротьби з корупцією в Херсонській області, налагодили "кришування" фірм, які надають послуги у сфері переведення в готівку грошових коштів, так звані "конвертаційні центри". Згадується там і прізвище вищезгаданого посаждовця.


Наверхнаверх