logo
dollar
euro

Яку вибрати мийку для кухні?

22:36 21.10.2017 eye 978
Яку вибрати мийку для кухні?

Ідеальним варіантом для порятунку від брудних тарілок є використання посудомийної машини. Але, на жаль, ця техніка може розміститися далеко не на кожній кухні. До того ж, придбання посудомийної машинки зовсім не позбавить від необхідності користуватися кухонною раковиною.

Особливо актуальне питання, яку мийку для кухні краще придбати, адже будь-якій господині хочеться, щоб на її новій кухні все було ідеальним.

На перший погляд, вибір цієї важливої кухонної сантехніки може здатися нудним. Але варто лише почати пошуки раковини, як перед потенційним покупцем відкриється ціла галерея справжніх витворів мистецтва. Серед такого розмаїття вибрати саме ту раковину для кухні не так просто.

Мийки з нержавіючої сталі

Найчастіше купити мийку-нержавійку на кухню вирішують сім'ї, яким подобається сучасний стиль. Така раковина виглядає особливо ефектно на кухні в стилі хай-тек, що відрізняється великою кількістю скла і металу. Втім, мийка з нержавіючої хромонікелевої сталі органічно впишеться в інтер'єр абсолютно будь-якого стилю.

Головною перевагою цього виду кухонної сантехніки є прийнятна ціна.

У даного виду мийок є лише один недолік - шум. Однак сьогодні можна купити на кухню мийку-нержавійку, яка буде достатньо тихою завдяки наявності шару звукопоглинання.

Обираючи таку раковину, слід мати на увазі, що вони бувають штампованими і зварними. Останній варіант коштує дорожче, але відрізняється своєю добротністю. Зварні мийки з нержавіючої сталі можуть мати найрізноманітніші форми та розміри.

Є у продажу мийки з нержавіючої сталі і з різними видами поверхні.

Глянцева мийка, особливо прикрашена рельєфним малюнком, виглядає дуже ефектно. Але такі моделі вимагають ретельного догляду. Після кожного використання відполіровану мийку доведеться витирати насухо.

Матові раковини також можуть мати різну фактуру. Доглядати за ними дещо простіше, ніж за глянцевими виробами.

Мийки зі штучного каменю

Тим, хто віддає перевагу класичному стилю інтер'єру, найкраще придбати кам'яну мийку для кухні. Звичайно, виріб з натурального каменю знайти в продажу не вийде. Під кам'яними мийками сьогодні розуміються раковини, найчастіше виготовлені з кварцового піску і гранітної крихти.

Мийка зі штучного каменю мають цілу низку переваг: висока міцність, стійкість до впливу хімічних речовин, несприйнятливість до низьких і високих температур, естетичність. Кам'яні мийки можуть мати будь-яке забарвлення.

Дизайнерські раковини зі штучного каменю вигідно підкреслюють вишуканість кухні і можуть стати її справжньою окрасою.

Однак перш, ніж вирушити купувати кам'яну мийку для кухні, необхідно взяти до відома і недоліки даних варіантів. Необхідно також враховувати, що такі мийки виготовляють з агломерату та акрилового каменю. Акрил досить примхливий і може піддаватися псуванню під впливом високої температури.

Яку купити мийку для кухні: оптимальні розміри і форми

При виборі раковини важливий не тільки матеріал, з якого вона виготовлена. Значення мають розмір, модель і форма вироби, адже саме від цих показників залежить функціональність мийки.

Для комфортного використання рекомендується вибирати мийки з глибиною приблизно в 18 см.

Тим, хто цінує зручність, рекомендується купувати мийку для кухні квадратної або прямокутної форми. У сучасних магазинах можна знайти кухонні раковини різних конфігурацій. Химерні форми більше подобаються господаркам, у яких на першому місці краса і неординарність інтер'єру.

Людям, які високо цінують функціональність, рекомендується придбати для кухні мийку з декількома чашами. Такі моделі можуть бути доволі габаритними, але вони компенсують цей недолік зручністю роботи.

При виборі кухонної раковини рекомендується особливу увагу приділити моделям, що мають одне або два крила. Такі моделі забезпечать кухню додатковою робочою поверхнею, яку можна буде використовувати для розморожування м'яса або овочів і розміщення гарячого посуду.

Залежно від типу монтажу мийки бувають накладними та врізними. Перший варіант легко монтується і демонтується. Накладну мийку можна не міняти навіть після придбання нового кухонного гарнітура. Врізна раковина найкраще підійде для кухні із загальною довгою стільницею.

Вирішити проблему нестачі простору можна, якщо купити кутову мийку для кухні. Такі моделі часто вибирають при г-образної розстановки кухонного гарнітура. Кутова мийка може бути виготовлена з різних матеріалів і мати абсолютно будь-яку форму однієї або декількох чаш.


Автор: Олена КОСТЕНКО
Наверхнаверх