logo
dollar
euro

Кількість звернень до органів прокуратури Полтавщини цього року зменшились на 13 % через зміни в законодавстві

20:41 21.10.2017 eye 181

Упродовж 9 місяців 2015 року до органів прокуратури області надійшло понад 10 тисяч звернень. Це на 13,3% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

"У зв’язку із набранням чинності нового Закону України "Про прокуратуру" органи прокуратури наразі не наділені повноваженнями здійснювати перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів. Тому є закономірним, що кількість звернень до прокуратури зменшується", - повідомляє начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Полтавської області Катерина Діденко.

Більшість звернень стосувалися досудового розслідування. Люди скаржилися на незаконні, на їх думку, постанови органів внутрішніх справ про закриття кримінального провадження, відмови у внесенні відомостей про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Також чимало скарг надійшло з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; дотримання законів при виконанні судових рішень; додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх