logo
dollar
euro

У Лубнах зафіксоване порушення розміщення агітації на транспорті

23:40 23.10.2017 eye 256
У Лубнах зафіксоване порушення розміщення агітації на транспорті

Кандидат на посаду Лубенського міського голови від Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Сірик розмістив свою агітаційну рекламу на транспорті, тим самим порушуючи Закон України "Про місцеві вибори".

Так, сьомого жовтня спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував, як вулицями міста курсують маршрутні автобуси з агітаційними плакатами від кандидата на посаду міського голови Олександра Сірика.

 ОПОРА зазначає, що своїми діями Олексанр Сірик порушує статтю 60 частину 9 пункту 6 Закону України "Про місцеві вибори", де зазначено, що забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів".

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА вирішив зв’язатись з представником Лубенського осередку Радикальної партії Дмитром Войтенко аби поставити до відома, що вони порушують Закон України, та протягом усього дня у нього був вимкнутий телефон. Наразі ОПОРА повідомляє про порушення та намагається зв’язатись з представниками политічної партії.

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.


Автор: Громадянська мережа ОПОРА у Полтавській області
Наверхнаверх