logo
dollar
euro

У Полтаві проведено другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

12:59 12.10.2015 eye 163
У Полтаві проведено другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

10 жовтня 2015 року директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас взяв участь у проведенні другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Конкурс проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відповідно до  наказу Міністерства юстиції України від 19 серпня 2015 року № 224/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги” та Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1362 (зі змінами).

До складу конкурсної комісії входять представники Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги,  Головного територіального управління юстиції, Ради адвокатів Полтавської області, апеляційного та адміністративного судів, Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для участі в конкурсі до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області подали документи 52 адвокати, а участь у другому етапі (тестуванні) взяли 49 адвокатів.

Третій етап конкурсу (співбесіда) відбудеться 13 жовтня 2015 року (початок о 10.00) у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації (вул. Жовтнева, 45, каб. 219).

Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України,  Координаційного центру з надання правової допомоги, Головного територіального управління юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адвокати, які успішно пройдуть конкурсний відбір будуть включення до Реєстру адвокатів, які мають право надавати безоплатну вторинну правову допомогу.

Відділ взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД


Наверхнаверх