logo
dollar
euro

У Полтаві відкрили меморіальну дошку на честь Сергія Лимаря

2:26 21.10.2017 eye 343

Меморіальна дошка встановлена на будівлі  загальноосвітньої школи № 9.

Учні та  вчителі сьогодні зібрались на подвір'ї школи, щоб вшанувати пам'ять випускника  учасника антитерористичної операції на Сході, Сергія Лимаря. На заході були присутні мама та бабуся Сергія, всі ті, хто знав і любив його.

Сергій Лимар народився у Полтаві в 1989 році. Закінчив ЗОШ № 9 і вступив до Полтавського інституту зв'язку. У 2012 році отримав звання "старший лейтенант". Події, що відбулися в країні у 2014 році не залижили байдужим Сергія. Як професійний військовий, він не міг залишитися осторонь того, що відбувалося на Сході України. З лютого 2014-го захищав територіальну цілісність України в населеному пункті Любимівка Херсонської області, а з 18 липня 2014 року – виконував військовий обов'язок в зоні проведення АТО. Вірний бойовій присязі, у бою в с. Старогнатівка Тельманівського району Донецької області загинув 21 серпня 2014 року.

Відповідно до Указу Президента України, Лимарю Сергію Вікторовичу присвоєно чергове військове звання "капітан" та нагороджено Орденом Богдана Хмельницього 3-го ступеня посмертно.

На відкритті меморіальної дошки був присутній Високопреосвященний архієписком Полтавський та Кременчуцький Федір, міський голова Олександр Мамай.


Автор: За інформацією прес-служби міської влади
Наверхнаверх