logo
dollar
euro

Молодь Полтавщини може визначитись з майбутньою професією за допомогою тесту on-line

4:17 21.10.2017 eye 236
Молодь Полтавщини може визначитись з майбутньою професією за допомогою тесту on-line

Із 9 жовтня українська молодь від 14 до 25 років зможе безкоштовно пройти один з найкращих світових профорієнтаційних тестів на порталі MyCareer.org.ua.

Проект "Моя Кар’єра" реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України та іншими партнерами.

Цей тест визначає не тільки інтереси та здібності підлітка, а також ступінь самовизначення дитини, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми. За результатами тесту можна визначити не лише професії які підходять конкретній дитині найбільше, а також дізнатись чи варто, наприклад, здобувати освіту в іншому місті чи за кордонном.

9 жовтня проект "Моя Кар’єра"  презентований в Інформаційному агентстві "Українські новини". У презентації взяли участь директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Юрій Кононенко, Директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстр та Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов.
Автор: За інформацією Міністерства освіти та науки України
Наверхнаверх