logo
dollar
euro

Понад 50% полтавців вважають сприятливим бізнес-клімат у регіоні

13:49 29.07.2013 eye 314
Понад 50% полтавців вважають сприятливим бізнес-клімат у регіоні

Близько 600 респондентів брали участь в опитувані, ініційованому Головним управлінням Міндоходів у Полтавській області, щодо умов ведення бізнесу в регіоні та визначення рівня інвестиційної привабливості області.

У ході дослідження суб’єкти господарювання оцінили інвестиційний клімат на Полтавщині, дали свої прогнози щодо його подальшого розвитку, висловили свою точку зору на залежність змін в інвестиційному кліматі області від загальнодержавної економічної ситуації, а також поставили оцінки рівню сприяння ведення бізнесу в регіоні, - повідомляє Головне управління Міндоходів у Полтавській області.

Як показав аналіз результатів моніторингу близько 50% опитаних респондентів оцінили інвестиційний клімат області, як близький до сприятливого, відзначивши, що впродовж останніх 6 місяців він покращився. 43% анкетованих погодилися, що на разі економічна політика влади відповідає існуючим реаліям світової економічної ситуації. Крім того, 18% тих, хто брав участь в опитуванні поділилися своїми планами інвестування у бізнес області впродовж найближчого року.

Що ж до оцінки, яку респонденти поставили рівню сприяння ведення бізнесу в області, то тут голоси розподілилися наступним чином: 51% опитаних висловилися за "добре" та "відмінно", 42% - "задовільно".


Наверхнаверх