logo
dollar
euro

У "двійників" міського голови Миргорода є шанс поборотися за право скласти йому конкуренцію на виборах

16:14 17.10.2017 eye 929

Миргородська міська виборча комісія зареєструвала нинішнього мера Сергія Павловича  Соломаху кандидатом на посаду міського голови. А от його однофамільцям Сергію Вікторовичу та Станіславу Миколайовичу не поталанило – їм було відмовлено.

І ось 5 жовтня Соломаха Сергій Вікторович  та Соломаха Станіслав Миколайович, безробітні мешканці Миргорода, звернулися до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративними позовами до Миргородської міської виборчої комісії, яка відмовила їм в реєстрації кандидатом на посаду міського голови.

Судовий розгляд був призначений на 6 жовтня. Полтавський окружний адміністративний суд постановив судові рішення по адміністративних справах обох "двійників" Соломахи до Миргородської міської виборчої комісії Полтавської області про визнання протиправними дій, бездіяльності виборчої комісії, зобов’язання вчинити дії та прийняти рішення.

Отже, скасовано рішення Миргородської міської виборчої комісії Полтавської області та зобов’язано її повторно розглянути подані кандидатами  на посаду Миргородського міського голови Соломахою С.В. та Соломахою С.М. документи та прийняти відповідне рішення. У визнанні незаконною бездіяльність відповідача щодо невжиття всіх передбачених чинним законодавством України заходів з реєстрації кандидата, скасуванні постанови та зобов’язанні Миргородську міську виборчу комісію Полтавської області зареєструвати кандидатів Соломах на посаду міського голови м. Миргород суд "двійниками" відмовив.

Під час розгляду справи в судових засіданнях були присутні члени місії зі спостереження за черговими виборами депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які представляли Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, як офіційні спостерігачі.

Наразі судові рішення обласного адмінсуду оскаржено відповідачем шляхом подання апеляційної скарги. Відповідні судові справи направлені до суду апеляційної інстанції для перегляду судових рішень Полтавського окружного адміністративного суду. Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного адміністративного суду.

10 жовтня Сергій та Станіслав Соломаха залишаються не зареєстрованими, але ще мають шанс. Повідомлялось, що міська виборча комісія Миргорода зверталась до правоохоронців з проханням перевірити "двійників". Однак, чи було це зроблено поки що невідомо.


Наверхнаверх