logo
dollar
euro

Як нашкодити кар'єрі за допомогою соціальних мереж

12:54 29.07.2013 eye 286
Як нашкодити кар'єрі за допомогою соціальних мереж

Більшість з нас користується соціальними мережами. Не важливо знаходитесь ви в пошуку роботи або вже працевлаштовані, ваші пости, коментарі та лайки можуть дуже негативно позначитися на кар'єрі.

Комусь соціальні мережі можуть допомогти з корисними знайомствами і навіть знайти роботу, не встаючи зі стільця. А комусь навпаки - все зіпсують, якщо ви будете робити шість типових помилок.

Фотографії

Перше, що подивиться роботодавець у вашому профілі - це фотографії. На жаль, навіть одне божевільне фото з якоїсь вечірки може сильно похитнути довіру до вас. Розміщуючи якусь фотографію обов'язково подумайте, як до нього поставиться керівництво або ваші колеги - посмієтеся ви разом чи на вас будуть косо поглядати? А краще просто цього не робіть.

Слова

Стежити за своєю мовою потрібно тепер не тільки в повсякденному житті, а й у віртуальному. Якщо на роботі ви дуже пристойні і ввічливі, а в мережі не втрачаєте можливість вжити ненормативну лексику, то ви явно лукавите і приховуєте своє справжнє «Я». Роботодавець подумає саме так. А це не найкращі якості співробітника.

Друзі

Навіть якщо ви не викладаєте в мережу компрометуючі фотографії, ваші друзі можуть зробити це за вас. Тому стежте на яких фотографіях вас відзначають знайомі.

Інтереси

Групи, на які ви підписані завжди на виду у вашому профілі. Навіть якщо ви дуже любите жарти від групи «Ідіоти», то краще просто додайте її в закладки. Підпишіться на групи по вашій професійній тематиці. Це може не тільки здаватися більш представницько, а й бути корисно.

Ігри

Якщо ви любите відпочити за допомогою ігор, то краще робіть це поза соціальних мереж. Перелік додатків, які часто мають дивні назви, не зіграють вам добру службу. Навіть якщо ви граєте раз у місяць, може скластися враження, що ви робите це щодня, а параноя керівництва підкаже, що ще і в робочий час.

Критика

Різкі висловлювання і критику у бік компанії або окремих колег залиште для особистих бесід з перевіреними людьми, а не виставляйте на загальний огляд. Не варто лаяти і конкурентів на радість начальству - раптом вам коли-небудь доведеться відправити і їм своє резюме.


Наверхнаверх