logo
dollar
euro

Роботу райдержадміністрацій Полтавщини спецкомісія перевірить до 15 жовтня

16:21 08.10.2015 eye 258

Сьогодні, 8 жовтня голова Полтавської ОДА Валерій Головко зустрівся з журналістами. Під час прес-конфернції  він, зокрема, зазначив, що  майже 80% запитань людей на його особистих прийомах  стосувалися відповідальності керівників РДА:

– Йшлося про школи, заклади охорони здоров’я і вирішення земельних питань в межах повноважень.

Наразі вже розпочався процес перевірки роботи районних очільників. Спеціальна комісія 15 жовтня закінчить аналіз роботи кожного голови РДА. Після цього очільник області доповість про результати перевірки комісії. Про це повідомила прес-служба Полтавської ОДА.

У Фейсбук Валерій Головко сьогодні написав: "Журналістів на прес-конференції цікавило, чи почався обіцяний процес "публічної порки" керівників райдержадміністрацій. Так, зараз працює відповідна комісія з представників департаментів та управлінь, які детально аналізують роботу кожного голови РДА. І оцінку діяльності керівників районів даватиму, виходячи з результатів аналізу, а не з особистих симпатій чи антипатій. А недоліків і недопрацювань у роботі голів РДА вистачає - і цього факту не приховую".

Крім того, під час прес-конференції  Валерій Головко звернув увагу на те, що на Полтавщині, як і по всій Україні, виникла кричуща ситуація у сфері земельних відносин та роботи Держгеокадастру:

– Основне питання сьогодні в області – це оборудки і корупція в системі Держгеокадасту. Земля продається, вилучається у людей, які мають на неї право, передається невідомим фермерам, які не мають жодного відношення до Полтавської області. У цьому необхідно ставити крапку. Я вважаю, що перший крок у протидії корупції і земельним оборудкам, ― це приєднання реєстру Держгеокадастру до Єдиного реєстру фізичних осіб. Саме відкритість Держгеокадастру, коли кожна людина зможе подивитися його on-line, дізнатися про видачу ліцензій чи землі, і буде тим дієвим механізмом, який не дасть розповсюджуватися корупції у цій галузі.


Наверхнаверх