logo
dollar
euro

Кримінально-виконавча інспекція Полтавщини підбила підсумки діяльності

10:40 29.07.2013 eye 2103
Кримінально-виконавча інспекція Полтавщини підбила підсумки діяльності

26 липня 2013 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області підбили підсумки роботи за результатами діяльності територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції по здійсненню контролю за виконанням покарань,не пов'язаних з позбавленням волі за перше півріччя 2013 року.

Керував нарадою начальник управління ДПтС України в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв. У своєму вступному слові Микола Володимирович особовому складу інспекції наголосив на безумовному виконанні вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції». Окрім цього, начальник обласного управління новоприйнятим на роботу працівникам КВІ області вручив погони лейтенанта. Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Також на нараді були присутні представники обласної прокуратури, УМВС в області, громадських організацій та працівники кримінально-виконавчої інспекції області.

Станом на 1 липня 2013 року на обліку в районних підрозділах КВІ області перебуває - 4615 підоблікових осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість підоблікових зменшилась на 1,7%. Що ж стосується неповнолітніх, то їх кількість складає 111 чоловік. Найбільша кількість неповнолітніх – це звільнені від відбування покарання з випробовуванням 98 осіб, 5 засуджених до громадських робіт і 8 правопорушників на яких накладено адміністративне стягнення.

IMG_5272
«Головними чинниками, які призводять до скоєння неповнолітніми правопорушення, є їх соціальна незахищеність, відсутність освіти та соціально-корисних навичок, відсутність повноцінного піклування та виховання. За такої ситуації головним завданням є підвищення соціальної захищеності дітей у конфлікті із законом через комплекс заходів з їх соціальної підтримки» - зауважив у своєму виступі завідувач сектору кримінально-виконавчої інспекції управління в області Олександр Дем’яненко.

За його словами підлітки у конфлікті з законом мають власні індивідуальні особливості. Але до цього часу не розроблено жодної методики щодо комплексного вивчення особистості неповнолітнього. Це унеможливлює вибір адекватної системи виховного впливу та здійснення соціального – психологічного супроводу неповнолітнього. Через відсутність практичного психолога, його функцію беруть на себе працівники кримінально-виконавчої інспекції.
Значно покращилася робота щодо розшуку органами внутрішніх справ осіб, які залишили постійне місце проживання та місцезнаходження їх невідоме і перебувають на обліку КВІ.

IMG_5249
Оскільки одним із компонентів політики у сфері реформування Державної кримінально-виконавчої служби України є «Впровадження в Україні елементів служби пробації», завдання та функції кримінально-виконавчих інспекцій значно розширяться. Офіцери пробації матимуть змогу не тільки контролювати поведінку осіб, яким призначені покарання не пов’язані з позбавленням волі, а й надавати їм соціально-психологічний супровід. Так як значна їх частина має високий рівень соціальної занедбаності ця робота потребує  підвищеної уваги з боку працівників кримінально-виконавчої інспекції спільно з державними, громадськими та релігійними організаціями при проведенні з ними індивідуально-профілактичної роботи та здійсненні контролю за їх поведінкою, переконаний Олександр Васильович.

Наразі пенітенціарії планують у приміщенні, яке було виділено міською владою створити «Денний центр пробації», в якому клієнти матимуть змогу отримати послуги як від спеціалістів БА «Світло надії», так і від інших державних, громадських та релігійних організацій. В даному центрі клієнти служби пробації консультуватимуться з юристами, психологами, лікарями та іншими фахівцями для вирішення своїх проблемних питань.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх