logo
dollar
euro

Дату наступного засідання суду в Полтаві у справі Кернеса погодять 12 жовтня

14:52 05.10.2015 eye 416

Суд у Полтаві переніс розгляд справи мера Харкова Геннадія Кернеса, підозрюваного у викраденні активістів Майдану і знущань над ними, попередньо на 19 жовтня.

Про це повідомляє Радіо Свобода. Однак, остаточно погодити дату проведення наступного засідання сторони судового процесу мають 12 жовтня.

Сьогодні, 5 жовтня, під час засідання в Київському районному суді міста Полтави у справі Кернеса і двох його охоронців Віталія Бліннікова та Євгенія Смицького після розгляду клопотань учасники перейшли до розгляду справи по суті.  Про це інформує ТСН.

Прокурор Олександр Ганілов зачитав обвинувальний акт в повному обсязі. Харківському міському голові та його охоронцям офіційно висунуто звинувачення за трьома статтями: Частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України (Катування) - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк; Частиною 2 статті 127 Кримінального кодексу України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) - карається позбавленням волі на строк від п'яти де десяти років; Частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України (Погроза вбивством) - карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

Нагадаємо, ГПУ звинувачує очільника Харкова Геннадія Кернеса у викраденні, тортурах і погрозі вбивством активістам харківського Євромайдану.


Наверхнаверх