logo
dollar
euro

У Полтаві для студентів ПНПУ з'явилася велопарковка

12:30 04.10.2015 eye 643
У Полтаві для студентів ПНПУ з'явилася велопарковка

В обласному центрі з'явилися велопарковки для студентів та викладачів педагогічного вишу.

У Полтаві з кожним роком кількість велолюбителів збільшується в геометричній прогресії. Однак, для їх зручного пересування немає відповідних умов, а саме: велодоріжок і місць для паркування. Тому тема велопарковок для міста нині досить актуальна. Тим паче, що основна категорія людей, які користуються велосипедами, – це молодь.

"Коли я був студентом Полтавського національного педагогічного університету, то неодноразово піднімав питання розміщення велопарковок біля вишу на засіданнях студради. Але вирішення проблеми стояло на місці. Нещодавно дізнався, що студенти знову зверталися до керівництва університету з цим же питанням. Тому й запропонував допомогу. Отримавши дозвіл на встановлення, звернувся до Олександра Бублика, який допоміг у виготовленні самих металоконструкцій. Монтували парковки разом із побратимами.

Вважаю, що для подальшого розвитку нашого міста просто необхідно переглянути його інфраструктуру та максимально наблизити її до рівня розвинутих європейських міст. У Полтаві проживає багато студентів та із кожним роком збільшується кількість туристів. А розвиток велотранспорту та відповідних належних умов для зручності пересування сприятиме популяризації й туристичної привабливості міста, а також позитивно впливатиме на екологічну ситуацію в Полтаві. До того ж, ми матимемо здоровішу націю, оскільки пересування велосипедом зміцнює організм людини", – розповів голова Полтавської міської "Свободи" Юліан Матвійчук.

У подальших планах свободівців – встановлення велопарковок у різних куточках Полтави.Автор: Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"
Наверхнаверх