logo
dollar
euro

У Миргороді готуються до реалізації енергозберігаючих проектів у школі та дитсадку

5:21 24.10.2017 eye 528

У Миргороді триває третя фаза спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Цей Проект має наметі стимулювати співпрацю об'єднань громадян та місцевої влади задля покращення умов життя громади.

За умовами цього Проекту, два навчальнізаклади міста отримають кошти на ремонтні роботи, які визнані найнеобхіднішими об'єднанням громадян.  Ще однією умовою є співфінансування робіт, що розподіляється таким чином: 75% вартості робіт та не більше за еквівалент  10 тис. доларів США сплачується Проектом ЄС/ПРООН МРГ-ІІІ, мінімум 5% сплачує об'єднання громадян, решта – виділяються з міського бюджету.

Уже визначені  громадські організації навчальних закладів, що братимуть участь у проекті. Громадська Організація "Діємо разом" Миргородської ЗОШ №1 втілюватиме проект, за яким буде проведено заміну вікон та дверей будівлі школи №1 на енергозберігаючі. Громадська організація "Оленчина родина" Миргородського ДНЗ №2 планує за рахунок проекту  капітально відремонтувати  приміщення групи "Сонечко".

Наразі громадські організації готуються до проведення конкурсу з відбору  виконавців робіт. Конкурси пройдуть 9 жовтня. Про це повідомляє Миргородська міськрада.


Наверхнаверх