logo
dollar
euro

Як вибрати вхідні двері. Поради спеціалістів

22:20 22.10.2017 eye 794
Як вибрати вхідні двері. Поради спеціалістів

Щоб правильно вибрати і купити вхідні двері, потрібно враховувати наступне:

1. Вхідні двері повинні добре відкриватися і закриватися, тобто вони повинні мати легкий хід і закриватися без зусиль. Не потрібно слухати умовлянь продавців про те, що в петлях підшипники, кульки або ще що-небудь. Спиратися потрібно тільки на власні відчуття.

2. Вхідні двері повинні забезпечувати належну теплову і звукову ізоляцію. Останній факт особливо актуальний для міських квартир. Для забезпечення гарної ізоляції полотно вхідних дверей має бути заповнено ізолятором.

Дивіться, щоб у двері обов'язково були поперечні ребра жорсткості, так як без них двері не тільки стають більш вразливими до злому, але і через 1,5-2 роки ізолятор у двері просяде і вгорі полотна утворюється порожнеча, - пише сайт Дніпроград. Двері почнуть промерзати і пропускати шум. Добре, якщо у фірмі вам зможуть продемонструвати звукоізоляцію дверей. Будьте впевнені, якщо звукоізоляція хороша, то й холоду ці двері не пропустить.

Окреме питання - взломостійкість вхідних дверей. Демонструвати її, звичайно, ніхто не буде, щоб не псувати двері і замки. Тут можна спиратися на такі ознаки:

По-перше, зовнішній лист повинен бути мінімум 2 мм (передбачено старими радянськими ГОСТами) і ні в якому разі не менше 1.5 мм, так як при такому варіанті ваші двері можна буде прорізати звичайним ножем, плюс до всього, з'являється небезпека деформації дверного плескача. Іноді, в силу конструктивних особливостей, товщину зовнішнього листа визначити складно. Тоді треба враховувати вагу дверей. Якщо двері легкі (це відчувається при відкриванні та закриванні дверей) значить використовуваний в двері метал тонкостінний.

По-друге, замків повинно бути неодмінно два, якщо один зламається, завжди можна закритися на інший, та й на охорону вас з одним замком не поставлять. При цьому замки повинні бути різних видів: циліндровий і сувальдний. Це збільшує взломостійкість дверей.

Наразі дуже розкручені внутрішні петлі і різні замкові фіксації, основна функція яких - захист дверей від зрізання петель. Саме це явище великою мірою розкручене виробниками дверей. За статистикою, 90% дверей розкриваються шляхом злому замка, і тільки 10% різними іншими способами, з яких зрізання петель займає не більше 1%. Захисту від зрізання петель не тільки помітно збільшують вартість дверей, але і мають низку недоліків які погіршують інші характеристики дверей. Розглянемо найпопулярніші.

Внутрішні петлі. Двері з внутрішніми петлями відкривається тільки на 88-92 градусів, що помітно звужує світловий отвір і буває серйозною перешкодою, коли потрібно заносити меблі. У таких дверей в районі петель не можна зробити гарне ущільнення і, як наслідок, там продуває. Звукоізоляція двері теж на низькому рівні. Якщо ви все-таки вирішили ставити такі двері, то вам треба встановити її так, щоб вони не перегороджувала прохід і потрібно передбачити установку другої двері для захисту від холоду і шуму.

Вертикальна фіксація (Девіатори). Перший і найбільший недолік всіх замкових фіксацій - це те, що вони зменшують термін служби замку. Навіть якщо система фіксації виконана дуже добре, в будь-якому випадку збільшується навантаження на замок.

Другий недолік - ключ у замку провертається із зусиллям, іноді з великим, що може бути важко для дітей.

Третій недолік - у разі поганого виконання вертикальної фіксації або виходу з ладу замку нижній ригель може випасти, тоді доведеться ламати двері. Не рекомендується ставити вертикальну фіксацію на двері, що виходять на вулицю, тому що може відбутися примерзання ригелів, в такому випадку двері теж не можна відкрити. Якщо ви вирішили, що фіксація потрібна, обов'язково дивіться, щоб зусилля при повороті ключа в замку було мінімальним. В ідеалі воно не повинно відчуватися зовсім. Чим менше зусилля, тим довше буде служити замок і тим краще зроблена система фіксації.

Протизнімні штирі. Найпростіший і доступний спосіб захистити себе від зрізання петель. Єдиний його недолік полягає в тому, що після того, як зловмисник зріже петлі, полотно дверей буде сильно хитатися і теоретично з'явиться можливість її виламати, але повозитися все одно доведеться багато.

Дуже важливо враховувати, як кріпиться двері до стіни. У разі поганого кріпленні, броня і замки вам не допоможуть. Двері просто виламають з отвором. Щоб такого не трапилося важливо враховувати наступне: на якій відстані від, краю стіни виробляється кріплення двері. Для бетонної стіни кріплення повинне бути не ближче 40 мм, для цегляної - мінімум 80 мм, бажано 120-200 мм.


Наверхнаверх