logo
dollar
euro

У Полтаву прибули гості з німецького міста-партнера

10:11 18.10.2017 eye 488

До Полтави з 5-денним робочим візитом завітав обер-бургомістр міста Ляйфельден-Ехтердінген (Німеччина) Роланд Кленк та представник т відділу культури Алена Треніна.

Вони планують дізнатися більше про розвиток в місті освіти, медицини і галузі культури. Серед іншого вони відвідають гімназію №13, Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г Короленка, міську клінічну дитячу лікарню, ознайомляться із роботою Центру адаптації для бездомних та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

 Нинішній візит німецьких партнерів  пов'язаний перш за все з наданням допомоги вимушено переселеним із зони проведення антитерористичної операції українцям. Про те, як міська влада Полтави співпрацює з цими людьми  розповіла заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня.

Пан Роланд Кленк зі свого боку висловив пропозицію німецької сторони прийняти у 2016 році на оздоровлення 20 дітей віком 10-13 років із сімей, що були вимушені покинути свою домівку на Донбасі. Вони проживатимуть в одному з найкращих спортивних комплексів поблизу Остфільдерна протягом 2-3 тижнів. Полтавська сторона має забезпечити супровід дітей вчителями-психологами та оформлення документів, решта – за німецькою стороною.


Автор: За інформацією прес-служби міської влади
Наверхнаверх