logo
dollar
euro

Депутати Полтавської облради шостого скликання на останній сесії відмовились від роздачі надр та мисливських угідь

6:28 03.10.2015 eye 493
Депутати Полтавської облради шостого скликання на останній сесії відмовились від роздачі надр та мисливських угідь

2 жовтня під час пленарного засідання сесії представники громадськості та політичних партій звернулися до депутатів з вимогою зняти з розгляду на сесії блок питань, пов’язаних із наданням погоджень отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу, супутніх корисних копалин.

На думку громадськості, ці питання повинні розглянути депутати обласної ради сьомого скликання. Після тривалої дискусії, з метою розблокування роботи сесії, на пропозицію голови обласної ради Петра Ворони та депутата Володимира Беседи, обласна рада задовольнила цю вимогу. Отже, 20 питань, за рішенням обласної ради, були зняті з розгляду.

Депутати не підтримали проекти рішень щодо надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж на аукціоні спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату на території полтавського, Решетилівського та Карлівського районів.

Також не знайшов підтримку у депутатів проект рішення "Про додаткове надання в користування ПАФ "Подоляка" мисливських угідь на території Диканського та Полтавського районів".


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської облради
Наверхнаверх