logo
dollar
euro

Полтавським освітянам подарували сертифікати на однокімнатні квартири

15:02 02.10.2015 eye 940

У Палаці дозвілля "Листопад" відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. Про це повідомляє прес-служба міської влади.

Міський голова Олександр Мамай вручив грамоти та подяки у тому числі й з врученням нагрудних знаків та грошові винагороди. Окрім цього, до професійного свята усі працівники освітньої галузі отримали премії в сумі 600 гривень.

Вурчив  пан Мамай й сертифікати на отримання житла – однокімнатної квартири. Їх отримали  вчитель математики та керівник зразкового гуртка "Театр естрадної пісні" Полтавської гімназії №6 Олена Крюкова; вчитель початкових класів спеціалізованої школи №3 Алла Каліман; майстер виробничого навчання Полтавського професійного ліцею транспорту Олександр Губернаторов; майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного училища №4 м. Полтава Лідія Прядка; вчитель української мови та літератури Полтавської загальноосвітньої школи №7 імені Т.Г.Шевченка Оксана Вареник; практичний психолог спеціальної школи №39 Олена Халюза.

На жаль, не завжди  сертифікат від полтавської влади означає швидке новосілля. Так, полтавський параолімпієць Денис Соболь, бронзовий призер ігор в Лондоні 2012 року, досі квартири не отримав. Його мама Світлана Соболь написала в Фейсбук: "… В мае 2013 года Мамай торжественно на всю Украину в присутствии ТСН подарил моему сыну, призеру параолимпийских игр, квартиру в новостройке. Квартиры нет, был просто наглый развод от Мамая…".


Наверхнаверх