logo
dollar
euro

Телерадіопростір Полтавщини: дротове радіо вже здає позиції, цифрове телебачення ще в проектах

1:11 16.12.2019 eye 342
Телерадіопростір Полтавщини: дротове радіо вже здає позиції, цифрове телебачення ще в проектах

На нараді у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  обговорили  перспективи розвитку телерадіопростору Полтавщини.

В ній взяли участь представники «Укртелекому», Полтавської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, ОДТРК «Лтава», секретаріату представника Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області.

Учасники наради, зокрема, обговорили стан дротового радіомовлення. Полтава посідає п’яте місце в Україні за кількістю радіоточок, однак вона неухильно знижується.  Порушили проблему радіомовлення в окремих районах, де раніше використовувані місцевим мовленням часові відрізки були передані Національній радіокомпанії. Доручили  Полтавській філії «Укртелекому» вивчити можливість технічного ввімкнення районного радіомовлення в інший час.

Під час наради обговорили також покриття цифровим телесигналом населених пунктів області та вирішили підготувати пропозиції, які сприятимуть комплексному вирішенню проблем регіонального телерадіопростору.


Наверхнаверх