logo
dollar
euro

Відзначили бійців батальйону "Полтава", що несуть службу на Луганщині

0:55 19.10.2017 eye 428

Радник Міністра внутрішніх справ України Іван Варченко нагородив бійців батальйону "Полтава", які несуть службу в місті Новоохтирка Луганської області, Почесними грамотами.

Полтавських воїнів відзначили за високий рівень роботи. Так, на одному з блокпостів в секторі  "А" зони АТО, роботою якого керує Сергій Сапа, бійцями батальйону був затриманий громадянин, котрий незаконно перетнув лінію розмежування. Виявилось, що чоловік за рішенням суду України відбував покарання на території Луганської області за збут наркотичних речовин, але владою самопроголошеної республіки був звільнений від покарання достроково.

Затриманого полтавські бійці передали до Новоайдарського районного управління МВС України. Через деякий час, за рішенням суду порушник був знову направлений для відбування покарання за скоєний злочин до в’язниці.

Відзначились також бійці батальйону "Полтава", які несли службу на блокпосту, що також знаходиться в секторі "А". Полтавські воїни затримали трьох дезертирів Збройних Сил України, спіймали кілька автомобілів з контрабандною деревиною, рибою та металобрухтом.


Автор: За інформацією батальйону "Полтава" УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх