logo
dollar
euro

Батьки-вихователі першого в Полтаві дитбудинку сімейного типу хочуть повернути Мамаю "подарунок"

8:13 20.10.2017 eye 1319

Полтавець Олександр Лещенко написав у Фейсбук, що з цікавістю спостерігав за перепетіями з подарунком автомобіля міським головою Олександром Мамаєм першому в місті дитбудинку сімейного.

"Отже: в березні місяці урочисто на камери було цій сім`ї вручено сертифікат на автівку! І... все затихло! Кадр знято і далі трава не рости. Обіцяли ось-ось і відкладали, відкладали... За час цих "чиновничіх родів", сама багатодітна дівчина встигла народити дитинку.. І ось ВИБОРИ!!!! Згадали!!! Нещодавно (через пів року), знов таки на камеру, до сертифікату, сім`ї подарували ключі від обіцяної автівки. На цей раз чекати прийшлось не так довго і прийшовши на оформлення документів, вияснилось що сама автівка числиться за тролейбусним управлінням і сім`ї її надають в оренду... От умене виникли запитання: це подарунок, чи тимчасовий "розводняк"; це подарунок Мамая, чи міста? Якщо міста, то чому піарився за рахунок бюджету Сашко?; Чи не розірве цю "аренду" наступний мер... Який же це подарунок? І чому нарешті Сашко ховається від цієї сім`ї, яка хоче повернути йому сертифікат та ключі?".

Відповіді на поставлені питання цікавлять не одного пана Лещенка.  Чи отримає таки родина двічі "подаровану" автівку у власність або чи вдасться їй повернути "сертифікат" та ключі меру-піарнику?

Нагадаємо, 6 березня 2015 року в ефірі телеканалу "Місто" було повідомлено, що батькам-вихователям будинку сімейного типу, сім'ї Шкаровських, очільник Полтави пообіцяв новеньку автівку. Так він подарував її багатодітній родині вперше.

Олександр Мамай тоді сказав: "Молода сім'я, то я їм хочу у переддень 8 березня подарувати автомобіль "Газель" для того, щоб батько цих дітей не просто катав, а діти були разом. Ця сім'я виховувала одну дитину з будинку-інтернату. Потім дізналися, що в цієї дівчинки 8 ще братів і сестер, і вони забрали всіх цих дітей".

Вдруге міський голова Полтави "подарував" ту ж автівку 22 вересня, у переддень  Дня міста у Палаці дозвілля "Листопад" де Мамай звітував за виконану у 2011-2015 роках роботу.

Повідомлення про захід на офіційному сайті міської влади завершилось таким абзацом:

"Не обійшлося і без приємних подарунків: як і обіцяв, міський голова вручив ключі від автомобіля (мікроавтобус) багатодітній родині Шкаровських, аби вони усією дружньою сім`єю могли вільно пересуватися не лише містом, але й їздити на відпочинок. До речі, мама родини – Ольга – днями народила свою третю дитину. Прийомних же діток у подружжя Ольги та Михайла Шкаровських семеро!".


Наверхнаверх