logo
dollar
euro

Через загрозу вибуху тимчасово був обмежений доступ до приміщень Полтавського педуніверситету

6:40 19.10.2017 eye 588

Близько 7-ої ранку до міліції Полтави надійшло повідомлення про загрозу вибуху в навчальному корпусі педуніверситету. Про це у Фейсбук повідомив сьогодні речник обласної міліції Юрій Сулаєв.

"Інформацію надали працівники вишу. Вони пояснили, що невідома жінка зайшла в приміщення корпусу щойно його відчинили й повідомила про загрозу вибуху. На місце події виїхали наряди міліції, експерти-вибухотехніки УМВС, працівники ДСНС та "швидкої". Вранці евакуювали двох осіб. Приміщення та прилегла територія ретельно обстежується. Тимчасово обмежений вхід у приміщення до завершення перевірки. Паралельно розшукують жінку, яка заявляла про загрозу вибуху",  – повідомив пан Сулаєв близько 10.00.

А вже близько 10.40 він поінформував, що небезпеки вибуху не виявлено: "Працюючи на місці події правоохоронці з'ясували, що жінка, яка вранці заходила до приміщення, повідомила про те, що їй чути запах газу, через що може статися вибух. Наразі обстеження завершено. Небезпечних та вибухових речовин не виявлено. Заняття відновлено".


Наверхнаверх