logo
dollar
euro

Вибираємо мультиварку

18:01 12.12.2018 eye 297
Вибираємо мультиварку

Сучасна побутова техніка створена для того, щоб допомогти в різних життєвих ситуаціях. Вона може не тільки заощадити час, але і полегшити наше існування.

Приготування їжі - це, мабуть, найбільш затратний побутовий процес, що вимагає постійних зусиль. Саме тому багато господинь воліють купити мультиварку - універсальний електричний прилад, здатний самостійно приготувати будь-яку страву швидко і без надсусиль.

Вона являє собою герметично закриту каструлю, розташовану в спеціальному корпусі з нагрівальними елементами. Завдяки різним програмам мультиварка може готувати тефтелі, пекти пироги, тушкувати овочі на пару, зберігаючи при цьому всі поживні і смакові якості продуктів.

Рекомендації по вибору мультиварки

Насамперед необхідно визначитися, як часто, багато і що саме потрібно готувати в мультиварці. А потім варто підібрати побутовий прилад, який найбільш підходить за своїми технічними характеристиками для виконання певних завдань.

Основними вимогами, яким зазвичай відповідають якісні мультиварки, є:

хороша потужність (не менше 700-900 ват);

великий обсяг каструлі (в середньому 4-4,5 літра);

антипригарне покриття чаші (у тому числі багатошарове);

достатня кількість режимів (від 3 до 8 і більше: чим більше програм, тим різноманітніше меню);

наявність додаткових функцій (таймер, випуск пари, підігрів їжі);

ергономічна панель управління і невеликі габарити.

Особливості мультиварок різних виробників

При виборі побутової техніки важливо володіти інформацією про основні компанії, які її випускають, а також про головні переваги та недоліки цих приладів.

Мультиварки торгової марки Redmond сьогодні є лідерами продажів. Їх відрізняють багатофункціональність, значний обсяг чаші, простота управління, наявність таймера, хороший дизайн і доступна ціна. До неприємних моментів можна віднести пористу поверхню каструлі і незнімну кришку.

Мультиварки фірми Polaris володіють високою потужністю, легкі в застосуванні, при митті не вимагають використання миючих засобів і, крім того, мають гладку поверхню, велику чашу і знімну кришку. А основні претензії власників цих приладів пов'язані з неможливістю зберегти температурний режим після приготування їжі.

Мультиварки компанії Moulinex зручні і прості в експлуатації, економні в плані енергоспоживання, легко миються і мають чашу з високоякісним покриттям. Недоліками є відсутність таймера закінчення процесу і неможливість регулювання часу на деяких програмах.

Як вигідно купити мультиварку через інтернет

Купити мультиварку вподобаного вам виробника можна в інтернет-гіпермаркеті TopSto на сайті www.topsto-crimea.ru. Тут вашому оку відкриється великий список актуальних на сьогоднішній день пропозицій.

Вибравши якісну мультиварку, ви завжди зможете порадувати своїх рідних і близьких не тільки смачною і корисною їжею, а й своїм гарним настроєм. Адже така покупка позбавить вас від рутинної домашньої роботи і дозволить більше часу приділяти сім'ї або хобі.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх