logo
dollar
euro

Як розмістити готовий сайт в Інтернеті?

8:49 28.09.2015 eye 2014
Як розмістити готовий сайт в Інтернеті?

Для того, щоб розмістити сайт в Інтернеті, потрібно спочатку визначитися з тим, на якому хостингу Ваш сайт буде знаходитися.

Існує два види хостингу-платні і безкоштовні. До вибору хостингу потрібно підійти з великою відповідальністю, я б сказав Вам потрібно буде добре подумати на перед. Якщо ваш сайт не буде розрахований на те, що в майбутньому Ви будете отримувати прибуток зі свого сайту, то сміливо можете вибирати безкоштовний хостинг, але якісний якщо ви не хочете, щоб ваш сайт завтра пропав з простору інтернет. Тому розміщувати сайт в Інтернеті потрібно на перевіреному хостингу.

Якщо Ви вирішили зробити сайт, який буде вам приносити прибуток і у вас є гроші на покупку платного хостингу, то нехай буде по вашому. Скажу тільки одне краще і надійніше знайти і купити такий хостинг, який працюватиме надійно, щоб постійно не боятися, що завтра ваш сайт зникне в Інтернеті. Серед розмаїття хостерів варто звернути увагу на хостинг Ukraine і замовити віртуальний виділений сервер, VPS, VDS — https://www.ukraine.com.ua/vps/. Це дозволить вам спокійно працювати зі своїм сайтом, а головне ціни на віртуальний сервер ненабагато вищі за звичайний хостинг.

Після того, як ви визначилися з хостингом, вам потрібно буде на ньому зареєструватися і дати назву вашому сайту, себто отримати свій домен. Домен-це назва вашого сайту. Ця назва буде єдина і унікальне в Інтернеті, яка буде належати тільки вам.

Після того, як ви пройдете нескладну реєстрацію і придумаєте назва вашому сайту, потрібно буде даний сайт розмістити в Інтернеті. Для цього існує безліч способів розмістити свій сайт в Інтернеті, але найпростіший, швидкий і надійний - це розмістити його через спеціальні програми, які називаються FTP-серверами. Даних програм в інтернеті безліч.

Після того, як Ви розмістите свій сайт в інтернеті, ви можете вже переходити в браузер і в рядку введення Інтернет-адреси вводити назву вашого сайту-домена. Після цих нескладних процедур ви вже зможете радіти появі свого сайту в мережі.

Але, це ще не останній крок до того, щоб на ваш сайт почали заходити відвідувачі. Для того, щоб відвідувачі змогли побачити ваш сайт в Інтернеті, вам потрібно зареєструвати сайт в пошукових системах таких як Ґуґл, Яндекс, і так далі.

Можна реєструвати сайт одразу в декількох пошукових системах, а можна лише в одній. Тільки після того, як пошуковики проіндексують ваш сайт, (а цей процес може затягнуться від двох тижнів до місяця, а можливо і довше) ви зможете спостерігати ваш сайт в Інтернеті.

Так, можливо індексація вашого сайту буде йти занадто довго, але така робота пошукових систем, які повинні оцінити ваш сайт, і якщо вони вирішать, що він цілком влаштовує їхніх вимоги, то незабаром вони вставлять ваш сайт в свою пошукову базу. І внаслідок чого, відвідувач Інтернету вводячи свій пошукової запит зможуть побачити ваш сайт і зайти на нього.


Наверхнаверх