logo
dollar
euro

"Динамо" поступається на останніх секундах…

15:58 26.09.2015 eye 891
"Динамо" поступається на останніх секундах…

Після технічної перемоги над львівським "Політехніком" і поразки в Києві від ЦСКА гандболісти полтавського "Динамо" вперше постали перед рідною публікою.

У міжсезоння значних змін у складі полтавців не трапилося. Як і раніше основу команди складають вихованці місцевої ДЮСШ-1. Але відбулася рокіровка на тренерському містку. На посту головного тренера Андрія Мороза змінив Олександр Горський. Два найдосвідченіших гравці у заявці нашої команди – воротар Михайло Дайментов і розігруючий Юрій Хауха, у матчі проти ZTR-Буревісника участі не приймали, тому протистояти супернику мав повністю молодий склад.

Команда ZTR-Буревісник також комплектується молодими гандболістами. Але якщо Олександр Горський поки не має значного досвіду роботи з командами майстрів, то за плечима наставника гостей Вячеслава Дідушенка є і ZTR, і збірна України.
Господарі непогано розпочали матч, запропонувавши супернику активний захист, що досить швидко дозволило повести в рахунку – 3:1. Надалі гра потроху вирівнялася, аж поки "Динамо" не вдався ривок на чотири м’ячі -11:7. Після цього моменту ініціативою повністю заволоділи гравці ZTR-Буревісника, які закинули шість м’ячів, на що динамівці змогли відповісти лише при рахунку 11:13. Першу половину зустрічі гості завершили, виграючи 12:14.

Початок і середина другого тайму стали продовженням кінцівки першого. Перевага ZTR-Буревісника коливалася в межах 2-5 м’ячів. Гра в нападі у "Динамо" явно не йшла, і навіть коли наші гандболісти отримували право на виконання семиметрових, переграти воротаря гостей вдавалося дуже рідко. Навіть у моменти найбільшої переваги у рахунку Вячеслав Дідушенко після невдалих атак свої підопічних не втомлювався повторювати, що гру не зроблено і відрив у 4-5 м’ячів не гарантує перемоги.

Досвідчений наставник як у воду дивися. За рахунку 21:25 полтавці розпочали камбек, який мав всі шанси завершитися першою за тривалий час перемогою, але…

Кураж ловить воротар "Динамо" Микола Кривошей і хоча гра в нападі у "Динамо" не виходить так, як того хотілося б, відставання поступово скорочується. Молоді гравці гостей затремтіли і дозволили полтавцям зрівняти рахунок – 25:25. На додачу до цього, ZTR-Буревісник не реалізує власну атаку і за 55 секунд до кінця матчу Олександр Горський бере таймаут.

У своїй останній атаці динамівці довірили виконати кидок Михайлу Павлюкову, але Максим В’юник свої ворота відстояв. І хоча на відповідь у гостей лишалося не більше 10-15 секунд – вони свій шанс використали. Володимир Кільовий майстерно переграв Миколу Кривошея. Відразу після взяття воріт і пролунала фінальна сирена.

Хтось скаже, що оцінювати роботу нового головного тренера ще зарано, але по звітній грі я б відмітив кілька позитивних моментів. У першому таймі "Динамо" намагалося використовувати елементи гри в захисті по схемі "5+1". Поки без особливого успіху, але сам підхід з різними варіантами уже похвальний. Крім того, майже кожен з гандболістів, заявлених на гру, отримав свою порцію ігрового часу. Тренер намагається по максимум використовувати позитивні якості кожного з гравців. "Динамо" проявило характер і з таких підходом перемоги у команди в цьому сезоні ще неодмінно будуть.

Ну і на останок про організацію матчу. На жаль, відкриття нового гандбольного сезону в Полтаві не розпочалося з держаного гімну. Можна скільки завгодно говорити про складні фінансові умови клубу, але знайти фонограму і  увімкнути її перед грою не так і важко. Також сподіваємося, що Федерація гандболу все ж згадає, в якій країні працює, і вже в наступному матчі офіційне оголошення складів команд буде проводитися державною мовою.


Автор: Олександр Данник, спеціально для «Полтава Сьогодні»
Наверхнаверх