logo
dollar
euro

Полтавці мають навчитися відповідальному ставленню до утилізації побутових відходів та роздільному збиранню сміття

16:22 23.10.2017 eye 369

У рамках Проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) "Реформа управління на сході України" розробляється сучасна Стратегія  поводження з твердими побутовими відходами у Полтавському субрегіоні, межі якого зафіксовано в обласній Програмі поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки. До нього входять : м. Полтава, Полтавський, Чутівський, Карлівський, Машівський та Новосанжарський райони.

23 вересня в облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з експертами Проекту GIZ Вольфгангом Хютценом – старшим радником по комунікативним послугам Проекту GIZ, Павлом Новаком – міжнародним експертом Проекту GIZ, Дмитром Тікуновим – національним експертом з комунальних послуг Проекту GIZ та Юлією Титовою – консультантом "GFA Consulting Group".

У зустрічі взяли участь Пругло Олег Євгенович – заступник голови облдержадміністрації, Орлов Дмитро Вадимович – в.о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, Рева Едуард Васильович – в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства, представники районних державних адміністрацій та керівники управлінь житлово-комунального господарства районів, які входять до східного субрегіону області. Також на зустрічі були присутні представники проекту DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні".

Експерти Проекту GIZ презентували розроблений спільно з облдержадміністрацією та райдержадміністраціями проект Стратегії,  розробленої на період  до 2025 року. Він передбачає досягнення наступні заходи:

закриття всіх  несанкціонованих звалищ;

створення субрегіонального полігону, який відповідатиме стандартам та забезпечить попит на захоронення відходів у повному обсязі;

досягнення 100% охоплення населення послугами зі збору відходів, в тому числі з роздільного збору відходів, що підлягають вторинній переробці.

У рамках Стратегії у Полтавському субрегіоні сає бути також розроблена  інформаційна політики з поширення інформації серед населення щодо поводження з відходами.


Автор: За інформацією Полтавської ОДА
Наверхнаверх