logo
dollar
euro

Керівництво Полтавщини приймало представників благодійного фонду "Рідне Полісся"

11:26 25.09.2015 eye 398

25 вересня голова обласної ради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Валерій Головко та заступник голови обласної ради Володимир Микійчук зустрілися з представниками благодійного фонду "Рідне Полісся".

Генерал-лейтенант запасу Вячеслав Стасюк та генерал-майор запасу Петро Гаращук розповіли про діяльність фонду,  спрямовану, насамперед, на надання допомоги військовим частинам, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, учасникам АТО, пораненим та інвалідам.

Гостям розповіли про Регіональну програма "Територіальна оборона" та її виконання, підтримку з обласного бюджету демобілізованих учасників АТО, роботу волонтерських громадських організацій Полтавщини.

Петро Ворона та Валерій Головко подякували Вячеславу Стасюку та Петру Гаращуку за дієву благодійну діяльність, активну громадянську позицію та урочисто вручили почесні відзнаки обласної ради - "За вірність народу України".

У Полтаву представники благодійного фонду "Рідне Полісся" привезли  милиці, багатофункціональні ліжка, інвалідні візки та медичні засоби. Волонтери фонду передадуть Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В. Скліфосовського для лікування та реабілітації військовослужбовців, які повертаються із зони проведення АТО.


Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх