logo
dollar
euro

Через зростання цін і тарифів полтавці змушені шукати підробіток

11:02 25.09.2015 eye 496
Через зростання цін і тарифів полтавці змушені шукати підробіток

На Полтавщині на одне робоче місце претендує, у середньому, 12 чоловік. Причому більше 60% безробітних жінки, а більше половини з них - молодь (до 35 років). Але мати роботу - ще не значить мати можливість забезпечувати себе та сім’ю. За статистикою, зарплата в регіоні приблизно на 10% нижча, ніж середня по Україні (лише на деяких підприємствах вона вища). До того ж, сума заборгованості з заробітної плати з початку року збільшилась на понад 40%.

При цьому ціни на Полтавщині не нижчі за середні показники по Україні. З початку року ціни на продукти та безалкогольні напої зросли більше, ніж на 33%. Тарифи за цей час збільшились утричі, за медичні послуги та освіту також доводиться платити значно більше.

Потрібні гроші

Через економічну ситуацію чимало містян вирішує знайти додатковий заробіток у Полтаві. Серед способів, які дозволяють заробити у вільний час, найчастіше зустрічаються наступні:

- продаж товарів власного виробництва;

- пропозиція послуг (няня, прибиральниця, сантехнік, ремонтні роботи, тощо);

- додаткова робота за фахом.

Для здібних і терплячих

Серед товарів власного виробництва переважають кондитерські вироби, натуральне мило, різноманітні аксесуари (наприклад, шкіряні та текстильні сумки, прикраси для волосся), іграшки та сувеніри (особливо користується попитом національна тематика). Для цього хтось згадує навички, набуті  давно, а хтось опановує нові для себе техніки. Дохід від такого підробітку можна отримати, але не відразу. Треба витратити час та гроші на освоєння, закупити матеріали. Багато залежить від сфери розповсюдження (знайомі чи Інтернет).

Швидко та легко

При наданні послуг діє інший механізм, гроші від такого підробітку людина отримує відразу. З одного боку, попит на різноманітні побутові та інші послуги є завжди. Адже техніка ламається, приміщення потребують ремонту, послуги сантехніка можуть терміново знадобитися у будь-який момент, придбані прилади необхідно встановити, вантаж - доставити. З іншого боку, на пошук такого підробітку іноді доводиться витрачати більше зусиль, аніж на виконання послуг.

Саме тому для пошуку додаткового заробітку у Полтаві чимало містян уже використало ресурс Метнись Кабанчиком. Це Всеукраїнський сервіс, який дозволяє швидко та безпечно шукати підробіток у будь-якому місті.

Зареєструвавшись та пройшовши перевірку, виконавець отримує завдання прямо на електронну пошту і відразу може залишати свою заявку. На відміну від оголошень, завдання лише актуальні, а пошук виконавця часто обмежується хвилинами. До речі, саме через оперативність Кабанчик обирають і замовники з Полтави. Сайт зручний тим, що на ньому швидко можна знайти людину, яка виконає практично будь-яке доручення. На ресурсі запроваджена перевірка документів, що гарантує додаткову безпеку.

Клієнти чекають

Що стосується роботи за фахом, то зовсім небагатьом вдається знайти такий підробіток на своїй фірмі чи підприємстві. Але Кабанчик і тут може стати у нагоді. Наприклад, майстер манікюру чи перукар знайде чимало цікавих пропозицій у розділі краса та здоров’я. А робота в Інтернеті - це можливість отримати додатковий дохід, ставши фрілансером.  Тобто, живучи в Полтаві, легко співпрацювати з компаніями з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Львова та іншими містами України.


Наверхнаверх