logo
dollar
euro

Кандидат в депутати Кременчуцької міськради заявив, що міліціонери підкинули йому наркотики

22:19 22.10.2017 eye 418

Підприємець Костянтин Терещенко, який  балотується до Кременчуцької міськради від партії "Опозиційний блок" завив, що 24 вересня близько  13.00 в його авто співвробітники міліції нібито намагалися підкинути наркотики.

Терещенко розповів, що він у супроводі сина та його друга залишив авто Renault Laguna всього на кілька хвилин. Коли повернувся,  побачив двох невідомих, що відходили від авто. Чоловіки спробували втекти з місця події, але зчинився скандал.

"Ми почали скандалити, заблокували за допомогою перехожих їхню машину. А коли я відкрив свою машину, побачив, що там лежать невеликі пакетики з незрозумілою речовиною - такі зазвичай показують по телевізору, коли говорять про перевезення наркотиків ", - розповів Терещенко місцевій пресі.

Підприємець каже, що всього через три хвилини на місце подій прибули співробітники правоохоронних органів і начальник міського відділу міліції Денис Захарченко зі своїми заступниками. Він  стверджує, що міліціонери впізнали заблокованих в авто чоловіків і порадили їм "йти, якнайшвидше". Терещенко заявляє,  що наркотики до нього в машину намагалися підкинути двоє співробітників обласного апарату міліції.

Кандидат у депутати пов'язує подю зі своєю політичною кар'єрою.

Відділ зв’язків з громадськістю  УМВС України в Полтавській області поінформував, що начальник УМВС України в Полтавській області Олег Бех призначив службове розслідування за фактом, викладеним у статті "Кандидат в депутаты сообщил, что милиционеры пытались подбросить ему наркотики", розміщеної 24 вересня на веб-сайті "novostiua.net".


Наверхнаверх