logo
dollar
euro

На соціальні потреби Полтавщині потрібно додатково 8 млн. грн.

7:40 25.09.2015 eye 303

24 вересня під головуванням Анатолія Олійника відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Комісія розглянула питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік в частині соціального захисту населення.

За інформацією профільного департаменту потреба у додаткових коштах на вирішення першочергових проблем галузі соціального захисту населення області на 2015 рік складає 8 млн. грн., у тому числі 6 млн. грн. на фінансову підтримку обласних комунальних закладів та на виконання заходів обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки – 2 млн. грн.

Депутати розглянули та підтримали внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки. Проект змін та доповнень передбачають залучення додаткових коштів з обласного бюджету з метою увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО.


Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх