logo
dollar
euro

У Полтаві обговорили правову допомогу учасникам АТО

22:20 22.10.2017 eye 537

24 вересня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Поглиблення співпраці з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги учасникам АТО".

У засіданні, яке вів директор Регіонального центру Олександр Черчатий, взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, представники консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, громадських організацій та об’єднань, науковці, юристи.

Учасники зібрання обговорили питання удосконалення механізму надання безоплатної допомоги учасникам антитерористичної операції на Сході України та членам сімей загиблих, аспекти співпраці суб’єктів надання правових послуг з громадськими організаціями. Також було презентовано урядові ініціативи та завдання Координаційного центру з надання правової допомоги.

У своєму виступі Петро Ворона зазначив, що сьогодні на жаль повторюється ситуація, яка свого часу мала місце з ветеранами Афганістану та ліквідаторами аварії на ЧАЕС - чиновники не бажають зрозуміти учасників АТО та відмовляють їм у допомозі. Зокрема, серед проблем він назвав відсутність можливості учасникам АТО поліпшити житлові умови, отримати гарантовані законом земельні ділянки, кваліфіковану психологічну допомогу, необхідну соціальну реабілітацію. Не кожен ветеран, за словами голови обласної ради, може оздоровитися за рахунок бюджетних ресурсів тощо. При цьому сприяти дієвому захисту законних прав і інтересів учасників АТО та сімей загиблих, на думку Петра Ворони, мають громадські ветеранські організації учасників бойових дій у зоні АТО спільно з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області.

Сьогодні  відбулося урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та громадськими організаціями.
Від громадської організації "Всеукраїнська спілка ветеранів "Братерство батальйону "Фенікс" підписав її очільник – голова обласної ради, учасник бойоих дій АТО Петро Ворона.


Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх